Hakkımızda

Seher Halı ve Koltuk Yıkama 20 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren halı ve koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, buharlı yıkama çeşitleri, petek yıkama, buharlı yıkama, köpüklü yıkama ayrıca ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, cam temizliği konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Yün halı yıkama, sagyy halı yıkama, makina halısı yıkama, çin halısı yıkmama, nepal halı yıkama, ısparta el dokuma halı yıkama, ege milas cinsi halı yıkama, duvardan duvara halı yıkama, yerinde halı yıkama, halıfileks yıkama,koltuk yıkama, sandalye yıkama, petek yıkama, buharlı yıkama, köpüklü yıkama ayrıca ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, cam temizliği işini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz yıkama, kurulama, paketleme ve servis müşteriye teslimatı veya müşteriden teslim alma operasyonlarını kapsamaktadır ayrıca iş verilen hizmet türü ne olursa olsun müşterinin memnuniyetini alma ve kazanma ilkesine sahiptir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede halı koltuk yıkama ve temizlik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Seher Halı ve Koltuk Yıkama, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

20 Yıllık Tecrübe...

20 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz

Call Now ButtonTıkla Ara
Whatsapp Hattı